“Царство Небесне подібне до скарбу, захованого в полі, що його чоловік, знайшовши, ховає і, радіючи з того, іде й продає все, що має, та купує те поле” (Мт. 13,44).
Богословська скарбниця

Головна

Улюблені у Христі браття і сестри! Раді вітати Вас на нашому веб-ресурсі!

В даний час стрімкого розвитку інформаційних технологій маємо можливість доносити до вас Слово Боже шляхом, який дає сучасним людям у більш швидкий та зручний спосіб отримувати різноманітну інформацію. Звичайно, що як колись, так і тепер є інформація, яка має характер добрий та повчальний, а є і така, що порушує спокій людини ведучи її згубною дорогою. Однак, кожна сучасна людина завжди має змогу обирати те, що для неї є корисним і спасительним.

Тому, вийшовши до інтернет-простору, хочемо на нашому сайті доносити до Вас ту інформацію яка буде дарувати Вам радість просвічення, тому що чим більше ми будемо говорити про Христа, чим більше ми будемо висвітлювати християнські теми в інтернет-мережі, тим більше люди будуть мати можливість з ними зустрітись, прийняти та розділити їх.

Останнім часом Церква широко використовує можливості інтернету для поширення православної культури. Вже зараз православної думки та інформації в інтернеті значно більше, ніж на телебаченні, радіо або в газетах. У Церкви є власні газети, є хороші матеріали про Православ’я у світських газетах, є теле- і радіопрограми, але співвідношення об’єму усього цього і того, що є в інтернеті, незрівнянне. Інтернет відкриває двері до обміну інформацією у величезній кількості.

Розділи даного сайту присвячені темам літургіко-богословського спрямування. Тут можна знайти статті та електронні книги з Богослів’я, Біблеїстики, Історії Церкви, Аскетики, Церковного мистецтва та ін.

На даному веб-ресурсі відвідувачі також знайдуть проповіді на християнські свята, молитви, життя святих, послання Предстоятеля, історії чудотворних та шанованих ікон, стародавніх храмів та монастирів.

Запрошую усіх бажаючих ознайомитися з матеріалами нашого сайту, закликаю на вас Боже благословення!

 

+ Юліан

Єпископ Коломийський і Косівський